Kovo 3 d. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų (gim. 2012 m. ir jaunesnių) kvadrato finalinės varžybos. Dėl geriausios Lietuvos kvadrato komandos vardo kovojo mokiniai iš Pakruojo, Skuodo, Vilkaviškio rajonų bendrojo ugdymo mokyklų ir varžybų šeimininkai Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijos mokiniai. Kad galėtų kovoti finalinėse varžybose, šios komandos nuėjo ilgą kelią, jos laimėjo zoninių ir tarpzoninių varžybų, kuriose dalyvavo mokiniai iš 50 savivaldybių, etapus.

Renginio atidarymo metu svečius pasveikino gimnazijos vadovė Žaneta Jankovska, taip pat sėkmės linkėjo Lietuvos neformaliojo švietimo centro atstovas Ričardas Ališauskas.
Varžybos vyko įtemptai, kai kuriuose susitikimuose prireikė ir 3 kėlinio. Šių finalinių varžybų šeimininkai Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijos komanda Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų kvadrato finalinėse varžybose iškovojo 3 vietą.

Fizinio ugdymo mokytoja metodininkė Jelena Kazanskaja