Susitikimas su Kalėdų Seneliu priešmokyklinėse grupėse 22-12-06

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. 6 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał również do naszego gimnazjum. Oczekując na upragnionego gościa, dzieci z grup wczesnoszkolnych 0d, 0c, 0b, 0a i grupy przedszkolnej „Smerfy“ śpiewały piosenki, tańczyły oraz recytowały wiersze. Dźwięk dzwoneczków, który słychać było już z daleka, zdradził, że zbliża się wyczekiwany jegomość... Przedszkolaki były bardzo szczęśliwe, rozpromienione, a kiedy znalazły się blisko św. Mikołaja nawet troszkę zawstydzone.

Oprócz pełnego prezentów worka św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechów i wesołych zabaw. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań. Miło spędzony czas uświetniły zdjęcia oraz wspaniałe prezenty, którymi Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci.

Na twarzach dzieci malowały się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie.