Vasario 23 dieną Rudaminos F. Ruščico gimnazijos chemijos mokytoja metodininkė Regina Boris pakvietė 4a klasės mokinius į netradicinę pamoką pavadinimu „Pasaka chemijos pamokoje“, kurios pagrindu tapo inovatyvi mokymo(si) metodika STEAM. Pamokos metu mokiniai buvo supažindinti su gausia chemijos pamokose naudojamų priemonių įvairove bei atliko keletą įdomių praktinių eksperimentų. Eksperimentų metu mokiniai kaitino vandenį mėgintuvėlyje, taip pat atskyrė sierą nuo metalo magneto pagalba. Dirbdami poromis ir padedami vienas kitam mokiniai sužinojo kaip atskirti druską nuo smėlio, t. y. kaip vyksta filtracijos procesas. Praktinis užsiėmimas paliko vaikams neišdildomą įspūdį. Šis užsiėmimas tapo jiems tikru nuotykiu. Norėtume padėkoti gerbiamai Reginai Boris už galimybę sudalyvauti tokioje įsimintinoje ir įdomioje veikloje.