Gamtos mokslų konkursas „BIOCHOMIK + F“ 22-04-19

Šių metų balandžio 19 d. mūsų gimnazijos 8 klasių mokinės Kamila Klenovska ir Milena Giliant dalyvavo integruotame biologijos, chemijos ir fizikos konkurse „Biochomik + F “, kuris vyko Vilniaus Jono Pauliaus II gimnazijoje.

Šiemet vyko XVI gamtamokslinis konkursas „BIOCHOMIK + F“. Tai jau tradiciniu konkursu tapęs renginys, kurį organizuoja ir vykdo Vilniaus Jono Pauliaus II gimnazijos gamtos mokslų mokytojai. Pirmame konkurso etape dalyvavo 26 aštuntų klasių mokiniai iš Vilniaus, Vilniaus, Trakų ir Šalčininkų rajonų mokyklų bei gimnazijų.

Į antrą konkurso etapą pateko mokiniai, surinkę aukščiausius teorinės dalies įvertinimus. Mūsų gimnazijos mokinės laimėjo dvi prizines vietas: Kamila Klenovska I vietą, Milena Giliant III vietą tarp 8 klasių mokinių. Dalyvauti konkurse buvo naudinga, nes jame mokiniai galėjo pasitikrinti savo gamtos mokslų žinias. Už laimėjimą konkurse mokinės gavo padėkos raštus ir atminimo dovanėles. Apdovanojimus laimėtojams ir dalyviams paruošė Lietuvos lenkų mokyklų draugija ir Viniaus Jono Pauliaus II gimnazija.

Sveikiname konkurso laimėtojas ir jas ruošusias mokytojas Reginą Boris, Agnešką Bogumilo ir Kristiną Voitechovič.

Gamtos mokslų metodinės grupės pirmininkė

Kristina Voitechovič