„Robot Photon“ - tai edukacinis įrankis, padedantis mokytojams žaismingai vesti veiklas, paįvairinti užsiėmimus. Edukacinis robotukas turi interaktyvių jutiklių, gali reaguoti į aplinką, skleisti garsus, rodyti emocijas, žadina ugdytinių motyvaciją drauge veikti, kurti, ieškoti atsakymų, tyrinėti, eksperimentuoti. Tai įrankis, padedantis sudominti ir motyvuoti ugdytinius.

Mūsų gimnazijoje vyko edukacinė pamoka su robotais Photonais, kurioje dalyvavo 3b klasės mokiniai. Vaikai su mokytojomis Miroslava Klim ir Marija Bogdevič turėjo galimybę eksperimentuoti, bendradarbiauti per žaidimą, įtvirtinti įgytas žinias ir gebėjimus. Robotukai padėjo susipažinti su erdvės sąvokomis, išmokti atskirti kairę nuo dešinės, ugdyti kantrybę laukiant savo eilės, laikytis komandinio darbo taisyklių.

Pamoka buvo smagi, patraukli, motyvuojanti ir paliko daug įspūdžių. Džiaugiamės, kad įvairių gebėjimų ugdytiniai turi galimybę mokytis kartu su robotuku.