2022 m. sausio 21 d. biologija besidomintys mokiniai dalyvavo biologijos olimpiados II etape. Šį kartą Vilniaus rajono biologijos olimpiada vyko elektroninėje erdvėje. Mokiniai atliko užduotis internetinėje MOODLE platformoje. Olimpiados dalyviai sprendė sudėtingas teorines biologijos užduotis virtualiai.

Mūsų gimnazijai atstovavo Maksimilian Bastin (IGb klasė), Paulina Sakovska (IIIGb klasė), Daniel Olicki (IIIGb klasė) ir Melanija Babič (IVGc klasė). Nuoširdžiai džiaugiamės , kad Paulinai Sakovskai Vilniaus r. biologijos olimpiadoje pavyko laimėti III vietą tarp vienuoliktokų ir Melanijai Babič III vietą tarp dvyliktų klasių mokinių.

Visa gimnazijos bendruomenė džiaugiasi mūsų gimnazisčių pasiekimais! Linkime joms sėkmės moksluose ir kitose olimpiadose bei konkursuose! Sveikiname mokines ir jas ruošusią biologijos mokytoją Kristiną Voitechovič.