Europos atliekų mažinimo savaitė neaplenkė ir fizikos pamokų. Įdomiąją pamoką paruošė mokytoja Agneška Bogumilo. Mokiniams buvo aiškinama, kad fizikų išradimų dėka žmonija sugeba šiukšles paversti resursais. Devintokai sužinojo, kad iš perdirbtų šiukšlių gaunamas plastikas ir kitos medžiagos yra naudojamos kuriant naujus produktus. Tokie produktai įprastai yra žymimi žodeliu „ECO“. Pirkdami tokius produktus žmonės remia perdirbimo pramonę ir prisideda prie planetos švarinimo ir antrinio atliekų panaudojimo. Devintokai, išklausę teorinę pamokos dalį, bandė išgirstą teoriją perteikti vizualiai. Mokiniai patys kūrė komiksų istorijas. Mokinių kūrybiškumas neturėjo ribų, darbai buvo labai įvairūs ir įdomūs.