Gegužės 22 d. Vilniuje baigėsi 2020/2021 metų Lietuvos vyrų žolės riedulio „B" diviziono čempionatas.

Čempionate dalyvavo 5 komandos. Antrus metus iš eilės čempionais tapo Vilniaus raj. Rudaminos žolės riedulininkai, paskutinės dienos varžybose, parodę sportinį ryžtą, iškovojusi dvi sunkias pergales. Pirmose rungtynėse 5-4 įveikė „Erta-SM Tauras“ Trakų Vokės komandą (įvarčius pelnė 3 Rafal Stankevič po 1 Saulius Bublys ir Daniel Komarovski). Ir po labai dramatiškos kovos antrose rungtynėse 4-2 įveikė Širvintų SC komandą (įvarčius pelnė 2 S.Bubnys, po 1 Andrius Grižas ir R. Stankevič). Širvintų komanda užėmė 3 vietą, o „SM-Ardas“ ir Šiaulių Akademijos komandos surinko lygiai taškų, tačiau pergalę „SM-Ardas" lėmė geresnis įvarčių santykis. Čempionais tapo 6 F. Ruščico gimnazijos mokiniai ir 3 „Ryto“ gimnazistai, tai R. Stankevič.A. Burkot,E. Saldiun,K. Žavoronok,D. Astilovski,D. Komarovski, D. Butkus,D. Žemoit,G. Paškelis, ir sporto mokytojas - treneris Vytautas Vilipas.

Rezultatyviausiu žaidėju pripažintas komandos kapitonas R. Stankevič, apdovanotas specialiu prizu. Komanda apdovanota taure žaidėjai medaliais.