Kovo 14 ir 20 d.d. Vilniuje vyko aukšto meistriškumo Lietuvos jaunių iki 19 metų vaikinų uždarų patalpų riedulio čempionatas. Tai vienas iš pasiruošimo etapų Europos čempionatui kuris vyks Zagrebe (Kroatija) šią vasarą. Komandoje žaidė 3 Rudaminos ,,Ryto“ gimnazijos mokiniai Dominik žemoit, Gabrielius Paškelis, Džiugas Butkus ir 4 F.Ruščico gimnazistai Rafal Stankevič, Andžej Burkot, Karol Žavoronok ir Edgar-Francišek Saldiun. Pirmą dieną mūsų rajono riedulininkai 11-3 įveikė Vilniaus SM ,,Tauras-Erta“ komandą (įvarčius pelnė Rafal Stankevič ir Andžej burkot po 4 ir Tomaš Burkot 3),o antrose po atkaklios kovos 5-8 nusileido Šiaulių ,,Akademija“ komandai (įvarčius pelnė2 Rafal Stankevič po 1 AndžejBurkot,Tomaš Burkot ir Dominik Žemoit). Antrą varžybų dieną teko susitikti su Širvintų SC (pirmo pogrupio nugalėtojai) ir po itin atkaklios kovos 4-5 pralaimėta (įvarčius SM pelnė Rafal Stankevič ir Andžej Burkot po 2).Tad teko žaisti dėl bronzos medalių su Vilniaus „Tauras-Žuvėdra“ riedulininkais ,laimėta 6-4 (S.Rafal3,B.Andžej 2,B.Tomaš 1 įvartis) ir pelnyti bronzos medaliai. Geriausiu Vilniaus SM komandoje pripažintas ginėjas Gabriel ius Paškelis.

Bronzos medaliais apdovanoti: Sebastijan Grudinski, Edgar-Francišek Saldiun, Karol Žavoronok, Tomaš Burkot, Rafal Stankevič, Gabrielius Paškelis, Andžej Burkot, Džiugas Butkus, Dominik Žemoit, Radoslav Arciševski, Andrius Grižas.

V.Vytautas