Rudaminoje prasidėjo 2020-2021 metų sezono 37–asis Lietuvos vyrų žolės riedulio čempionatas. Rugsėjo 16 d. sužaistos pirmosios rungtynės tarp Vilniaus HC ,,Pietų meteoro“ ir čempionų vardus ginančių Vilniaus rajono Sporto mokyklos – „Ardas“ komandos, pirmieji įvartį įmušė svečiai, tačiau vėliau šeimininkai varžovams nepaliko vilčių ir laimėjo rezultatu 15 -2.Daugiausia - 5 įvarčius - pelnė komandos lyderis Rafal Stankevič.

Rugsėjo 19 d. rudaminiečiai sužaidė dar dvejas rungtynes. Jie rezultatu 19-0 sutriuškino varžybų debiutantus Vilniaus Trakų Vokės „Erta“ komandą ir 5-1 nugalėjo praeito sezono bronzinius prizininkus Šiaulių „Akademijos“ riedulininkus.

Varžybose dalyvauja 5 komandos, šiais metais spalio 3 dieną liko sužaisti vienerias rungtynes su praėjusio sezono sidabro prizininkais Širvintų SC, kurie 2-1 nusileido Šiaulių žolės riedulininkams. Sezonas baigsis 2021 m. pavasarį sužaidus dar vieną varžybų ratą.

Rudaminos komandos pagrindą sudaro praeito sezono čempionai, F.Ruščico gimnazijos mokiniai Rafal Stankevič, Andžej Burkot, Rafal Miloš, Edgar Saldiun, Karol Žavoronok bei „Ryto“ gimnazistai Gabrielius Paškelis ir Dominik Žemoit.