Spalio 9 d. Šiauliuose vyko Lietuvos mokinių U-14 žolės riedulio berniukų finalinės varžybos. Norinčios patekti į finalą 9 komandos birželio ir rugsėjo mėnesį kovojo atrankos varžybose Šiauliuose ir Rudaminoje 2 ratų atrankos sistemos principu. Sportininkai nepaisydami lietaus ir žvarbaus rudeniško vėjo siekė iškovoti aukso medalius. Pusfinalio rungtynėse puikiai pasirodė Šiaulių žolės riedulio akademijos 1-oji ir Vilniaus HC „Pietų meteoro“ komandos, kurios susitiko finalinėse rungtynėse. Šiauliečiai pirmavo rezultatu 2:0, tačiau nesugebėjo išlaikyti persvaros ir leido varžovams išlyginti rezultatą. Tikrasis finalas vyko baudinių iš eigos („bulitų“) serijoje. Sėkmingiau įvarčius mušė Šiaulių sportininkai, kurie iškovojo pirmąją vietą.

Mažajame finale susitiko Vilniaus rajono sporto mokyklosi ir Rudaminos bei Šiaulių žolės riedulio akademijos 2-oji komanda. Jau po pirmo kėlinio rezultatu 4-0 pirmavo Vilniaus rajono ir Rudaminos riedulininkai, jie laimėjo varžybas 8-1 ir iškovojo bronzos medalius, tris įvarčius pelnė Dominyka Jurgo (apdovanota geriausio komandos žaidėjo prizu), 2 įvarčius - Gabriel Komarovski, po 1 Gabriel Duduc, Daniel Jurcevič ir Jonas Dzingulevičius. Geriausiu turnyro vartininku nominuotas Džiugas Butkus. Komandą sudarė Rudaminos ,,Ryto” gimnazijos mokiniai Gabriel Duduc, Daniel Agijev, Džiugas Butkus, Dominyka Jurgo, Nikita Tarnackij, Deividas Šinichovič, Jonas Dzingulevičius, Patrikas Kumpickij ir F.Ruščico gimnazijos ugdytiniai Gabriel Komarovski, Daniel Komarovski, Daniel Belogolovko, Daniel Jurcevič. Žaidėjai apdovanoti Lietuvos mokinių neformaliojo centro bronzos medaliais ir asmeniniais prizais.

Varžybose teisėjavo Vilniaus rajono žolės riedulio žaidėjas Rafal Stankevič.