Nuo 2019 m. gruodžio 9 d. iki 2020 m. sausio 31 d. Vilniaus r. Lavoriškių gimnazijoje vyko regioninis, rajoninis priešmokyklinio ugdymo ir pradinių klasių mokinių kalėdinių žvaigždžių paroda–konkursas „Šventės simbolis“. Šios parodos-konkurso tikslas skatinti mokinių kūrybiškumą, ugdyti ir puoselėti gilesnį meninį būdą, domėjimąsi etnine kultūra (Kalėdų papročiais ir tradicijomis), stiprinti bendruomeniškumą, ugdyti pilietiškumą. Džiaugiamės, kad švietimo įstaigos gausiai siuntė žvaigždes konkursui. Visi dalyviai labai stengėsi sukurti išskirtinę kalėdinę 3 D žvaigždę. Komisijai buvo labai sunku išrinkti nugalėtojus.

Sausio 31 d. Lavoriškių gimnazijoje vyko regioninis, rajoninis priešmokyklinio ugdymo ir pradinių klasių mokinių konkurso – parodos „Šventės simbolis“ apdovanojimo šventė. Visi dalyviai gavo padėkos raštus bei dovanas (knygas bei saldumynų).

Mūsų gimnaziją atstovavo 3 mokinės iš 1b klasės ir 6 mokiniai iš 3a klasės. 1-mą vietą (tarp 1-2 klasių užėmė 1 c klasės mokinė Eva Choruža (klasės vadovė M. Bogdevič) ir 2-rą (tarp 3-4 klasių) vietą užėmė 3 a klasės mokinys Roland Zinevič (klasės vadovė J. Markevič).

SVEIKINAME!

</p