2020 m. sausio 24 d. biologija labiausiai besidomintys mokiniai skubėjo į biologijos olimpiados II etapą. Šį kartą Vilniaus rajono biologijos olimpiada vyko Nemenčinės Gedimino gimnazijoje. Iš 23 rajono mokyklų atvyko šešiasdešimt penki 9 – 12 klasių mokiniai. Dalyvius pasveikino gimnazijos direktorė Daiva Losinskienė ir Vilniaus rajono Švietimo skyriaus vedėja Sofija Segen, taip pat sveikinimo programą parengė Nemenčinės Gedimino gimnazijos mokiniai. Atvykę olimpiados dalyviai sprendė sudėtingas teorines biologijos užduotis.

Mūsų gimnazijai atstovavo Paulina Sakovska (IGb klasė), Daniel Olicki (IGc klasė), Dominik Lavcel (II Gb klasė) ir Karina Sibik (IV Gc klasė). Nuoširdžiai džiaugiamės , kad Danieliui Olickiui biologijos olimpiadoje pavyko laimėti II vietą. Visa gimnazijos bendruomenė džiaugiasi mūsų gimnazisto pasiekimais! Linkime jam sėkmės moksluose ir kitose olimpiadose bei konkursuose! Sveikiname Danielį Olickį ir jį ruošusią mokytoją Kristiną Voitechovič.