Poznanėje (Lenkija) vyko VI tarptautinis vaikinų U-16 žolės riedulio turnyras, kuriame Vilniaus „Žuvėdros“ klubo sudėtyje žaidė trys Vilniaus rajono žolės riedulininkai: Gabrielius Paškelis (Rudaminos ,,Ryto“ gimnazija), Rafal Stankevič ir Andžej Burkot (Rudaminos F.Ruščico gimnazija). Nugalėjusi pogrupio varžybose „Warta Poznan“ komandą rezultatu 3-1, „AZS Politechnika Poznanska“ sutriuškinusi 7-0 ir „Mitas Team Bratislava“ (Slovakija) įveikusi rezultatu 5-2 „Žuvėdra“ pateko į pusfinalį.

Pusfinalyje teko išbandyti jėgas su „Poznan UKP SP 26“ ekipa. Pradžia buvo labai sunki, nes praleisti 2 įvarčiai, tačiau vaikinai nepalūžo, parodė kovingą charakterį ir iki susitikimo pabaigos pelnė 4 įvarčius (po 2 - Rafal Stankevič ir Andžej Burkot), susitikimas laimėtas rezultatu 4-2.

Finale laukė „Warta Poznan“, kad būtų išsiaiškintas nugalėtojas, prireikė baudinių ir Lietuvos žolės riedulininkams nusišypsojo sėkmė – mačas laimėtas 3-2. Tai labai svarbus pasiekimas tokio aukšto lygio varžybose.Triumfo skonis vaikinų atmintyje išliks ilgam. Žaidėjai apdovanoti aukso medaliais, gražia taure, geriausi turnyro žaidėjai - žolės riedulio lazdomis, vienas iš geriausių - Rafal Stankevič.

Komandos vadybininkas(treneris)

Vytautas Vilipas