Gegužės 26 d. Rudaminos F. Ruščico gimnazijoje įvyko Šeimos spartakiada, skirta Šeimos dienai paminėti. Gimnazijos mokiniai su tėvais susirinko stadione, kur galėjo parodyti savo sportinius gebėjimus. Varžybose dalyvavo 25 šeimos, kurias stebėjo ir palaikė kiti gimnazijos bendruomenės nariai.

Į šventę atvyko LR seimo narys Č. Olševski, kuris palaikė gimnazijos direktorės pavaduotojos ugdymui M. Klim iniciatyvą surengti sporto šventę, pasveikino visus susirinkusius su Šeimos diena. Gimnazijos direktorė Ž. Jankovska spartakiados dalyviams palinkėjo sėkmės bei smagiai praleisti laiką su šeimos nariais.

Atlikę apšilimo pratimus, vaikai su tėvais bėgo krosą, dalyvavo estafetėse, žaidė mini krepšinį, mini futbolą, kvadratą. Netrūko veiksmo ir gimnazijos kieme. Čia vyko įvairūs edukaciniai užsiėmimai. Kiekvienas mokinys galėjo atlikti logopedines užduotis ir už tai gauti mielą smulkmeną. Šventės dalyviai piešė ant plėvelės, kiemo plytelių, ragavo meduolių, fotografavosi. Dailės mokytojai puošė vaikų veidukus nuotaikingais piešinėliais.

Renginio pabaigoje visi dalyviai šoko flashmob'ą. Kiekviena spartakiadoje dalyvavusi šeima gavo padėką ir saldumynų.
Šventės tikslas buvo išjudinti prie kompiuterių ir televizorių užsisėdėjusius žmones bei suburti šeimos narius bendrai veiklai, juk kiekviena akimirka, praleista su artimaisiais, yra verta aukso.