Balandžio 1-5 dienomis mūsų gimnazijoje vyko Gamtos mokslų savaitė. Šios savaitės metu mokytojai siekė sudominti mokinius gamtos mokslais ir įtraukti į įvairias veiklas kuo daugiau dalyvių. Visą savaitę gamtos mokslų pamokos buvo vedamos netradiciškai. Savaitės tikslas: mokinius sudominti fizikos, biologijos ir chemijos dalykais, skatinti jų mokymosi motyvaciją, paįvairinti mokymosi procesą, dalyvauti edukacinėse išvykose. Mokiniai dalyvaudami įvairiose veiklose parodė ne tik žinias, bet ir savo kūrybiškumą bei sumanumą. Mokiniai noriai stebėjo, eksperimentavo, atliko bandymus, bendravo su mokytojais, dalyvavo išvykose, tarpmokyklinėje mokslinėje praktinėje konferencijoje, piešinių ir nuotraukų konkurse, projektuose, domėjosi mokslo naujovėmis ir jų pritaikymu, diskutavo.

Įdomi ir įvairiapusė gamtos mokslų savaitės metu vykdyta veikla ne tik praturtino moksleivių žinias, bet ir leido pajusti gamtos mokslų pažinimo žavesį.

Gamtos mokslų metodinės grupės pirmininkė, biologijos mokytoja metodininkė K. Voitechovič.