Nauji skaitytojai bibliotekoje 19-02

Vasario mėnesį mokyklos bibliotekoje pirmą kartą apsilankė pirmokai. Nedrąsiai pravėrę duris mokinukai buvo pakviesti apžiūrėti bibliotekos patalpas. Mažiesiems skaitytojams buvo paaiškinta, kur jie gali rasti vaikiškos literatūros, kaip išsirinkti knygeles ir kaip galima susirasti reikiamą informaciją enciklopedijose. Kad galėtų tapti tikrais skaitytojais, pirmokai turėjo susipažinti su bibliotekos elgesio taisyklėmis. Taip pat būsimi mažieji skaitytojai buvo supažindinti, su knygelių išdavimo ir grąžinimo tvarka. Pirmokai pasižadėjo gražiai elgtis su knygelėmis, jas mylėti ir saugoti, kad grąžinant į biblioteką jos būtų švarios ir nesuplėšytos. Kiekvienas pirmokas gavo skaityto o diplomą ir skirtuką knygai.