Rudaminos ,,Ryto“ gimnazijos sporto salėje gegužės 17 d. buvo organizuotas 2018 m.Vilniaus rajono grindų riedulio čempionatas. Jame dalyvavo jau patirties turinčios Rudaminos ,,Ryto“ ir F. Ruščico gimnazijų komandos (abi komandas treniruoja V.Vilipas) ir Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos riedulininkai (treneris S.Barevičius), taip pat prie jų prisijungė šios sporto šakos pradininkai - Nemėžio Šv.Rapolo Kalinausko gimnazijos (treneris M.Voitkevič) ir Mostiškių mokyklos-sporto centro (trenerė R.Kozlovska) komandos.

Varžybų pradžioje visus žaidėjus su taisyklėmis supažindino nacionalinės kategorijos teisėjas Jurijus Jakubovskis, su juo kartu teisėjavo nacionalinės kategorijos teisėjas Kęstutis Mikutis. Pirmosiose rungtynėse susitiko Nemėžio ir Mostiškių komandos, po atkaklios kovos rezultatu 3:1 pergalę šventė Mostiškių riedulininkai, jiems 2 įvarčius pelnė D.Gulbickis ir 1 T.Gulbickis, atsakomąjį įvartį pelnė Nemėžio atstovas B.Voinilo. Antrosiose rungtynėse tarp Mostiškių ir Rudaminos ,,Ryto“ gimnazijos sportininkų buvo sprendžiamas klausimas, kas pateks į finalą. Tai buvo išties atkakli kova, kurią minimalia persvara 3:2 laimėjo debiutantai - Mostiškių mokyklos-sporto centro sportininkai. Pasižymėjo Mostiškių komandos žaidėjas D.Gulbickis (2 įvarčiai), 1 įvartį pelnė T.Gulbickis, ,,Ryto“ gimnazijos komandai 2 įvarčius pelnė D.Žemoit.

Antrajame pusfinalyje susitiko Marijampolio ir Rudaminos F.Ruščico gimnazijų komandos, rungtynes rezultatu 6:3 laimėjo rudaminiečiai, Marijampolio komandai 2 įvarčius pelnė L.Kaziukevičius, 1 įvartį - J.Andriuškevičius. Rudaminiečių komandą į priekį vedė A.Burkot (4 įvarčiai) ir E.Saldiun (2 įvarčiai). Kovoti dėl 3 vietos susirungė Marijampolio ir Rudaminos ,,Ryto“ gimnazijų komandos, rezultatu 5:2 nugalėjo Marijampolio M.Lukšienės gimnazijos sportininkai (įvarčius pelnė L.Kaziukevičius - 4, J.Andriuškevičius - 1), rudaminiečių komandoje pasižymėjo D.Jurgo.

Finale susitiko F.Ruščico gimnazijos ir Mostiškių mokiniai, čia nuo pačių pirmų minučių pranašumą įgijo ir čempioniškai žaidė rudaminiečiai, jie savo varžovus įveikė net 12:2 ir pelnytai tapo rajono čempionais (po 4 įvarčius įmušė A.Burkot ir E.Saldiun, 3 - R.Stankevič, 1 - K.Žavoronok), Mostiškių komandoje pasižymėjo T.Šimonovič ir R.Sumbaras.

Po rungtynių komandos apdovanotos taurėmis, prizininkai - medaliais, prizus įsteigė Vilniaus rajono savivaldybė. Apdovanojimus įteikė grindų riedulio federacijos prezidentas A.Ilgevičius ir vyr.teisėjas V.Vilipas. Geriausi kiekvienos komandos žaidėjai apdovanoti taurėmis, kurias paruošė LGRF: B.Voinilo (Nemėžio šv. R. Kalinausko gimnazija), D.Žemoit (Rudaminos ,,Ryto“ gimnazija), A.Čižaitė (Marijampolio M. Lukšienės gimnazija), D.Gulbickis (Mostiškių mokykla-sporto centras), R.Stankevič (F.Ruščico gimnazija), rezultatyviausiu viso turnyro žaidėju pripažintas A.Burkot (F.Ruščico g-ja).