Erfurto mieste (Vokietija) balandžio 28-29 dienomis vyko 14 Puffbohnen (Pupelių) vaikų žolės riedulio turnyras, kuriame jau 14-tą kartą dalyvavo Vytauto Vilipo treniruojami jaunieji Rudaminos riedulininkai. Šį kartą į turnyrą vyko F. Ruščico gimnazijos mokiniai Andžej Burkot, Dariuš Litvin, Daniel Jurcevič, Kamil Kovger ir „Ryto“ gimnazijos sportininkai Dominyka Jurgo, Lukrecija Vaičkutė, Gabriel Duduc.

Turnyre dalyvavo 37 komandos, vaikų amžius - nuo 5 iki 12 metų, viso buvo sužaistos 126 rungtynės. Rudaminiečiai žaidė grupėje U-12 (iki 12 metų), kurioje dalyvavo 7 komandos. Pirmą varžybų dieną jaunieji rudaminiečiai rezultatu 1:2 pripažino Erfurto HC-1 komandos pranašumą, 0:1 pralaimėta ir Kiotheno CHC ekipai, abu įvarčius Rudaminos komandai pelnė kapitonas Andžej Burkot, kitose rungtynėse po įtemptos kovos rezultatu 2:0 laimėta prieš stiprią Jenos SSC komandą (įvarčius įmušė A. Burkot ir K.Kovger) ir 3:0 nugalėta Erfurto HC-2 komanda (2 įvarčiai -A.Burkot,1- D.Jurcevič). Kitą dieną 4:0 įveiktos Post Chemnitz (3 įvarčius įmušė A.Burkot, 1- K.Kovger) bei 3:0 Helligenstadt komandos ( 2 - A.Burkot, 1 - K.Kovger). Komandos vartus patikimai saugojo D.Litvin. Rudaminiečiai surinko lygiai taškų su Jenos SSC ekipa, tačiau įmušę dviem įvarčiais daugiau į varžovų vartus iškovojo antrąją vietą, tai geriausias pasiekimas per 14 metų. Grupės nugalėtojais tapo Kiothen komanda.

Visiems turnyro žaidėjams įteikti medaliai, diplomai, o prizininkams - taurės. Sekmadienį Erfurto mieste vyko miesto mero rinkimai, vaikams apdovanojimus įteikė abu kandidatai - dabartinis meras Andrėjas Bausewein ir jo konkurentė Marion Walsmann. Varžybų metu vyko loterija, vaikai galėjo dalyvauti įvairiose pramogose. Erfurtiečiai rugsėjo pabaigoje pažadėjo apsilankyti Lietuvoje ir taip pažymėti Erfurto ir Rudaminos žolės riedulininkų 25- ių metų draugystę.

Po turnyro jaunieji riedulininkai aplankė Erfurto meriją, nuostabų senamiestį, Domplats (Katedros aikštę), perėjome senuoju pirklių keliu (Krämerbrücke). Į varžybas vykome ECOLINES maršrutiniu autobusu iki Magdeburgo, iš Magdeburgo traukiniu į Erfurtą. Vaikai gyveno šeimose. Visi buvo nustebinti šauniu tėvelių sutikimu autobusų stotyje, vaikai pasijuto kaip tikri čempionai.