Gegužės 7-11 dienomis mūsų gimnazijoje buvo organizuota Gamtos mokslų savaitė. Vyko netradicinės pamokos, veiklos, konkursai, parodos, trumpalaikiai projektai, skirti gamtos mokslams. Jau pirmadienį visas klases pasiekė informacija apie šios savaitės renginius. Gamtamokslinės savaitės metu 5-IVG klasių mokiniai turėjo įvairių užsiėmimų gamtos mokslų laboratorijose. Jaunimas aktyviai dalyvavo savaitės renginiuose, fotografavo įdomiausias akimirkas, dalinosi nuotraukomis virtualioje aplinkoje. Savaitės metu netrūko geros nuotaikos ir kūrybinio džiaugsmo. Mokiniams vadovavo, veiklas planavo ir įgyvendino gimnazijos Gamtos mokslų mokytojų metodinė grupė: A. Janč, A. Bogumilo, R. Boris ir K. Voitechovič. Dėkojame visiems mokiniams už aktyvų dalyvavimą gamtos mokslų savaitės renginiuose ir linkime gerų pasiekimų mokymosi procese.

Gamtos mokslų metodinės grupės pirmininkė

K. Voitechovič