Penktus metus iš eilės Gamtos mokslų metodines grupės mokytojai gimnazijos mokiniams organizavo gamtos mokslų savaitę. Netradicinė veikla vyko balandžio 3-7 dienomis. Šią savaitę mokiniai turėjo galimybę pažvelgti į biologiją, fiziką ir chemiją iš arčiau, pamatyti šių mokslų įdomiąją pusę.

Gamtos mokslų savaitės tikslas - sudominti mokinius gamtos mokslais, skatinti stebėti gamtą, tirti gamtos reiškinius bei mokytis gamtoje ir iš gamtos.

Biologijos, chemijos ir fizikos mokytojos per penkias dienas organizavo daug įvairių renginių, išvykų, konkursų, tiriamųjų darbų, pamokų netradicinėje aplinkoje.

Atvirose chemijos, biologijos ir fizikos laboratorijose mokiniai aktyviai dirbo. Chemijos laboratorijoje mokiniai atliko eksperimentus naudodami laboratorines priemones ir kompiuterines programas. Biologijos laboratorijoje mokiniai susipažino su tropinių ir dykumos augalų įvairove, tyrė pavasarį žydinčių augalų žiedadulkes, ruošė mikroskopinius preparatus. Fizikos laboratorijoje mokiniai eksperimentuodami demonstravo fizikos dėsnius.

Mokiniams vadovavo, veiklas planavo ir įgyvendino gimnazijos Gamtos mokslų mokytojų metodinė grupė: A. Janč, Č. Žigel, H. Romanovska, R. Boris ir K. Voitechovič.

Dėkojame visiems mokiniams už aktyvų dalyvavimą gamtos mokslų savaitės renginiuose ir linkime gerų pasiekimų mokymosi procese.

Gamtos mokslų metodinės grupės pirmininkė

K. Voitechovič.