Vėlyvą antradienio vakarą Vilniaus žolės riedulio klubas „Žuvėdra“ organizavo Tarptautinį U-13 žolės riedulio salėje turnyrą, kuriame dalyvavo svečiai iš Baltarusijos Zamostočjės sporto mokyklos bei Vilniaus rajono Rudaminos riedulininkai. Pirmajame pusfinalyje Vilniaus ŽRK ,,Žuvėdra“ rezultatu 1-4 nusileido svečių pirmąjai komandai, o rudaminiečiai 4-0 įveikė Zamostočjės antrąją komandą. Pusfinalyje dėl trečios vietos vilniečiai svečių antrąją komandą įveikė rezultatu 3-0. Finale susitiko Zamostočjės pirmoji komanda ir jaunieji Rudaminos žolės riedulininkai. Rezultatu 5-0 pergalę iškovojo svečiai iš Baltarusijos. Mūsų rajono sportininkai turnyre pelnė sidabro medalius, komandai atstovavo F. Ruščico gimnazijos mokiniai Rafal Stankevič, Lešek Litvin,Karol Žavoronok, Sebastijan Grudinski, Tomaš Burkot, Radoslav Arciševski ir Edgar Saldiun bei Dominik Žemoit iš „Ryto“ gimnazijos. Geriausiu Vilniaus rajono komandos žaidėju pripažintas Rafal Stankevič.