Širvintų sporto mokyklos salėje vyko 2016–2017 metų Lietuvos mokinių (berniukų) U-12 (gimusių 2004 m. ir jaunesnių) Pietų zonos I etapo III serijos uždarųjų patalpų žolės riedulio tarptautinio turnyro varžybos. Su Lietuvos komandomis rungtyniavo iš Baltarusijos atvykusi „Zamostochie“ sporto mokyklos komanda.
Šešios komandos buvo suskirstytos į du pogrupius. „A“ pogrupyje žaidė Trakų „Vokės - Tauro“, Vilniaus „Žuvėdros - Tauro“ ir Širvintų sporto mokyklos komandos.
„B“ pogrupio varžybose pirmąją vietą laimėjo Vilniaus r. Rudaminos komanda, nugalėjusi „Zamostochie“ sporto mokyklą rezultatu 1:0, o Širvintų SM-2 rezultatu 2:0. Svečiai iš Baltarusijos nugalėjo Širvintų SM-2 5:0 ir užėmė antrąją vietą.
Finalinėse rungtynėse rudaminiečiai po įtemptos permainingos kovos rezultatu 5:6 pralaimėjo Širvintų SM -1 komandai ir užėmė antrąją vietą.
Tarptautinio turnyro rungtynių rezultatai buvo įrašyti į I etapo III serijos Pietų zonos varžybų komandinę įskaitą.

Vieta Komanda Rungt. sk. Įvarčiai Taškai
 1  Vilniaus „Žuvėdra-Tauras“  12  63:21+42  28
 2  Širvintų SM-1  12  65:27+38  25
 3  Vilniaus r. SM  12  42:32+10  15
 4  Trakų „Vokė-Tauras“  12  24:57-33  9
 5  Širvintų SM-2  12  11:65-54  0

Varžybų nugalėtojus ir prizininkus sveikino ir apdovanojimus (taures, medalius, prizus) įteikė Lietuvos žolės riedulio federacijos prezidentas Leonardas Čaikauskas, Širvintų rajono savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės įsteigtus prizus įteikė laikinai Širvintų sporto mokyklos direktoriaus pareigas einanti Alina Zapolskienė.
Geriausiu žaidėju Rudaminos komandoje buvo pripažintas vartininkas Andrius Podolskij. Komandai taip pat atstovavo Dominykas Jurgo („Ryto“ gimnazija), Andžej Burkot, Daniel Jurcevič, Dariuš Litvin, Jakub Valiuškevič, Robert Žigelevičius (F. Ruščico gimnazija).