Kovo 10 d. Valstybės pažinimo centre vyko baigiamasis edukacinio projekto „Pro laisvės langus“ renginys, skirtas Kovo 11-ajai – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai. Į renginį buvo pakviestos visos mokyklos, dalyvavusios projekte. Šventėje dalyvavo ir mūsų gimnazijos IG b ir IG c klasės mokiniai, direktorė Ž. Jankovska ir lietuvių kalbos mokytoja D. Mikalauskienė.

Renginio pradžioje padėkos raštais buvo apdovanoti Laisvės miesto statytojai ir eilėraščių apie laisvę, tėvynę kūrėjai, buvo platinami atvirlaiškiai su mokinių kūryba. Po iškilmingos dalies skambėjo mokinių parašytos eilės, virtusios dainomis. Jas dainavo populiarūs jaunimo tarpe atlikėjai Gytis Ambrazevičius, Bjelle ir Baltasis Kiras. Po koncerto visi buvo pakviesti apžiūrėti Laisvės miesto, sukurto mokinių rankomis.

Koncertas buvo filmuojamas, dainų įrašus bei renginio nuotraukas galima pamatyti projekto „Pro laisvės langus“ „Facebook“ paskyroje. Džiugu, kad mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo respublikiniame projekte, kuris padėjo atsiskleisti kūrybiškumui, mokė bendravimo ir bendradarbiavimo, vertė susimąstyti apie pilietiškumą. Įgyta patirtis pravers ugdymo procese bei ateityje dalyvaujant panašiuose projektuose.

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

Danutė Mikalauskienė