Spalio 26 d. Rudaminos F. Ruščico gimnazijoje vyko Vilniaus rajono neįgaliųjų sporto šventė. Renginį organizavo Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Socialinės rūpybos skyrius, Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centras, Vilniaus rajono neįgaliųjų asociacija ir rajono seniūnijos. Sporto šventė buvo organizuota jau tryliktąjį kartą, o Rudaminoje – antrą kartą. Šiais metais išbandyti savo fizines jėgas, sumanumą ir rankos taiklumą įvairiose sporto rungtyse susirinko apie 100 dalyvių iš viso Vilniaus rajono.

Šventės dalyvius pasveikino Vilniaus rajono savivaldybės administracijos atstovai ir Rudaminos F. Ruščico gimnazijos direktorė Ž. Jankovska. Mokiniai, vadovaujami mokytojų A. Balkuvienės, K. Tamoševičienės, G. Višneveckos, I. Herman, parengė nuotaikingą programą, tarė šiltus sveikinimo žodžius.

Sporto šventės dalyviai įrodė, kad negalia – ne kliūtis aktyviai gyventi. Neįgalieji išbandė jėgas įvairiose rungtyse: šaškių, šachmatų, baudų metimo į krepšį, kėglių, žiedų mėtymo, kamuoliukų mėtymo į taikinį, smiginio ir kitose. Varžybų įkarštyje užteko laiko smagiam bendravimui, pasidalijimui džiaugsmais ir rūpesčiais. Šventės dalyvius lydėjo bei jiems padėjo gimnazijos IIG ir IIIG klasių mokiniai. Savanoriauti tokio pobūdžio renginyje daugeliui buvo nemenkas iššūkis.

Į varžybų nugalėtojų apdovanojimo ceremoniją atvyko Vilniaus r. merė M. Rekst, kuri sveikindama sportininkus žavėjosi jų energija, gera nuotaika ir optimistiniu požiūriu į gyvenimą. Nugalėtojams buvo įteikti medaliai ir padėkos raštai, o visiems dalyviams – atminimo dovanėlės. Šventės akimirkos įamžintos nuotraukose, kurios ilgam primins renginį.

Varžybų rengėjams, rėmėjams, Rudaminos F. Ruščico gimnazijos bendruomenei skambėjo nuoširdūs žodžiai už puikų sporto šventės organizavimą, šiltą bendradarbiavimą ir sukurtą jaukią atmosferą.

Lietuvių k. mokytoja metodininkė

Danutė Mikalauskienė