Vasario 17 d. Širvintose sužaistos Lietuvos vaikų U-12 žolės riedulio lygos I etapo III serijos Pietų zonos varžybos. Širvintų sporto komplekse susigrūmė Vilniaus „Žuvėdra – Tauras“, Širvintų sporto mokyklos, Trakų Vokės gimnazijos ir Vilniaus rajono SM-Rudamina komandos. Pasibaigus rungtynėms paaiškėjo nugalėtojai ir komandos, kurios dalyvaus II etapo finalinėse varžybose.

Varžybose malonią staigmeną pateikė rudaminiečiai. Pirmame susitikime jaunieji riedulininkai be didelių pastangų 14:5 įveikė Širvintų SM. Kitas susitikimas su pagrindiniais varžovais Vilniaus „Žuvėdros - Tauro“ komanda riedulininkams nesiklostė taip gerai. Po atkaklios kovos Vilniaus rajono sportininkai turėjo pripažinti varžovų pranašumą, jie rungtynes laimėjo rezultatu 10:6. Tuo tarpu Vilniaus „Žuvėdra - Tauras“ netikėtai 6:8 pralaimėjo Širvintų SM ir užėmė antrąją vietą. Trečią vietą iškovojo Širvintų SM sportininkai. Šios trys komandos kovo mėnesį dalyvaus II etapo finalinėse varžybose. Trakų Vokės gimnazijos riedulininkai, pralaimėję visas rungtynes, į kitą etapą nepateko.

Susumavus trijų serijų rungtynių rezultatus ir įvertinus įmuštų ir praleistų įvarčių santykį, paaiškėjo kad I etapo nugalėtojais tapo Vilniaus rajono SM-Rudamina auklėtiniai. Komandos garbę gynė F.Ruščico gimnazijos moksleiviai Rafal Stankevič(gavo geriausio žaidėjo prizą), Karol Žavoronok, Andžej Burkot, Lešek Litvin, Albert Malinovski ir „Ryto“ gimnazijos sportininkai Faustas Misiūnas ir Ernestas Čegis.