Visą savaitę prieš rudens atostogas priešmokyklinukai ir pradinių klasių mokiniai aktyviai dalyvavo mokykloje rengtame projekte „Rudens taku“.

Pirmąją projekto dieną vaikai buvo supažindinti su mūsų krašte augančiais, taip pat ir parduotuvėse siūlomais pačiais egzotiškiausiais vaisiais ir daržovėmis. Mokytoja parengė pateiktis, kuriose mažieji galėjo pamatyti, kaip atrodo egzotinių vaisių medžiai, žiedai, vaisiai. Mokiniai mokėsi juos atpažinti ir įvardyti, o nugalėtojų laukė prizai.

Mokykloje buvo parengta rudens gėrybių paroda. Paskutinę projekto dieną vaikai ragavo vaisius, pasakojo apie vitaminų svarbą organizmui, prisiminė, kokiose daržovėse ir vaisiuose gausu vitaminų.

Projekto metu mokiniai gėrėjosi rudens spalvomis, buvo skatinami pažinti, tyrinėti, naudotis gamtos gėrybėmis, sužinojo, kad vaisiai ir daržovės – sveikatos šaltinis.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė

Elvira Šiško