Gamyklos 22b, Vilniaus r, Rudamina, 13249

Telefonas: +370 5 2320114

Meniu

Abiturientams

Ugdymo karjerai tikslas – sudaryti sąlygas visiems mokiniams ugdytis karjeros kompetencijas (žinias, gebėjimus ir nuostatas apie save, mokymosi, saviraiškos ir darbo galimybes, karjeros sprendimų priėmimą, karjeros planavimą, derinimą su kitomis gyvenimo sritimis ir realizavimą), kurios yra svarbios norint sėkmingai pasirinkti mokymosi kryptį, profesiją ar darbo veiklą, pereiti iš mokymo aplinkos į darbo aplinką, taip pat tolesnei profesinei raidai ir mokymuisi.

Karjeros konsultavimo tikslas – padėti mokiniui analizuoti karjeros problemas, įveikti sprendimų priėmimo sunkumus, įgyvendinti priimtą sprendimą, suteikti mokiniui reikalingą pagalbą mokymosi, darbo paieškos ir kitais su karjera susijusiais klausimais.

Karjeros informavimo tikslas – sudaryti sąlygas mokiniams gauti ir aptarti informaciją apie mokymosi ir darbo galimybes (panaudojant informacines sistemas ir kitas priemones – pažintinius vizitus, renginius, ekskursijas, susitikimus su švietimo įstaigų atstovais, darbdaviais ir kitais asmenimis).

Informacija ir naudingos nuorodos galima rasti gimnazijos bibliotekoje.

Naudingos nuorodos:

• VRSA