Gamyklos 22b, Vilniaus r, Rudamina, 13249

Telefonas: +370 5 2320114

Meniu

[Asmens duomenų tvarkymo taisyklės]

[Darbuotojų asmens duomenų tvarkymo politikos aprašas]

[Priedas]

[Mokinių asmens duomenų tvarkymo taisyklės]

[Vaizdo stebėjimo kamerų naudojimo ir vaizdo duomenų tvarkymo tvarkos aprašas]

Duomenų apsaugos pareigūnas:

Įgyvendinant Bendrojo duomenų apsaugos reglamento reikalavimus Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijos Duomenų apsaugos pareigūnu paskirta lietuvių kalbos mokytoja Jolanta Choruža. Duomenų apsaugos pareigūnas vykdo užduotis, vadovaudamasis 2016 m. balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (ES) Nr. 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo ir kuriuo panaikinama Direktyva 95/46/EB (Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas) 39 straipsniu.

Duomenų apsaugos pareigūnas, vykdydamas savo užduotis, tinkamai įvertina gimnazijoje su duomenų tvarkymo operacijomis susijusį pavojų, atsižvelgdamas į duomenų tvarkymo pobūdį, aprėptį, kontekstą ir tikslus.

Asmenys (duomenų subjektai) visais klausimais, susijusiais su jų asmens duomenų tvarkymu ir naudojimusi savo teisėmis pagal Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą, gali kreiptis į Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijos duomenų apsaugos pareigūną – lietuvių kalbos mokytoją Jolantą Choruža tel. (8 5) 2320 114, el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., Gamyklos g. 22b, Rudaminos k., Rudaminos sen., Vilniaus r.

• VRSA
  • ŠMM